O nás

Spoločnosť Prvá Solárna Vám poskytuje možnosti ako ekologicky a ekonomicky využiť slnečnú energiu.

  • zvýšte svoju nezávislosť od rastúcich cien energií
  • zhodnoťte svoju nehnuteľnosť a znížte si prevádzkové náklady
  • ponúkame Vám najlepšie ceny a komplexné služby od návrhu po montáž
  • náš kompletný sortiment je certifikovaný skúškou kvality
  • zostavu Vám navrhneme presne podľa Vašich požiadaviek
  • ušetrite až 70 percent nákladov na ohrev TÚV prípadne zabezpečíme podporu vykurovania

​Naše slnečné kolektory poskytujú vysoký výkon aj v chladnom zimnom počasí.

Certifikát

Prvá Solárna Vám ponúka certifikovaný a odskúšaný produkt, ktorý spĺňa tie najprísnejšie tak Európske ako aj celosvetové normy. Iba certifikované produkty Vám dávajú záruku bezproblémovej prevádzky a dlhej životnosti – teda reálnej úspory finančných prostriedkov.

Solárne kolektory

Solar Keymark: Patrí je najprísnejšou skúškou platnou v rámci Európskej únie a uznávanou celosvetovo. Práve táto známka oprávňuje žiadať o dotácie na solárne kolektory. Testovaný je nielen výkon, ale aj odolnosť voči vysokému tlaku, tepelnému šoku, mechanické zaťaženie atď. Na svete je iba niekoľko certifikovaných skúšobní, ktoré sú oprávnené vydať značku Solar Keymark – kolektory Prvej solárnej boli testované skúšobňou TUV Rheinland Immissionsschutz und Energiesysteme GmbH,51105 Koln, Nemecko. Potvrdenie minimálneho ročného energetického zisku podľa metodiky Solar Keymark vydáva Technický Skúšobný Ústav Pieštany.

Osvedčenie pre inštalácie slnečných tepelných systémov

Naša spoločnosť rovnako disponuje Osvedčením pre inštalatérov slnečných tepelných systémov. Znamená to, že sme absolvovali všetky potrebné školenia a bol nám vydadný certifikát Ministerstvom hospodárstva. Na našom trhu je veľa spoločností, ktoré týmto zo zákona potrebným mandátnym osvedčením nedisponujú a montujú systémy neodborne, priam nelegálne.
Toto osvedčenie bude taktiež vyžadované a kontrolované pri požadovaní dotácie na solárny systém, o ktorú sa bude môcť uchádzať iba zákazník so systémom od spoločnosti s platným osvedčením. Solárne systémy kvalitne navrhnuté a montované majú bez problémov životnosť viac ako 30 rokov (vákuové) takže vždy vyberajte akreditovanú spoločnosť, ktorá disponuje zo zákona všetkými potrebnými povoleniami – to je záruka bezproblémového chodu systému a skorej návratnosti.

Mapa realizacii

Mapa realizácii