Naše zostavy, kolektory CENNÍK

Naša FÉROVÁ PONUKA  – obsahuje kompletnú cenu. Nechýba tu inštalačný materiál, kompletné balenie solárnej kvapaliny a prepojovacie potrubie. Individuálne Vám naceníme už iba cenu montáže.

Predstavujeme Vám naše solárne zostavy. Sú nakonfigurované pre podmienky Slovenska tak, aby zabezpečili čo najlepšiu ekonomickú návratnosť a komfort celej rodiny. Pri ich návrhu sa brali do úvahy reálne skúsenosti s prevádzkou solárnych systémov, ako aj fyzikálne vlastnosti slnka ako zdroja energie. Každá sada má mierne vyšší objem zásobníka vody aby sa teplá voda uchovala dlhšie v prípade zamračeného dňa. Rovnako nadimenzovaný je objem expanznej nádoby – udržiava stály tlak v systéme a to aj v prípade rozpínania teplonosného média vplyvom tepla.

Neváhajte využiť našu novú funkciu Cenová ponuka – a kontaktujte nás pre celkovú cenu vrátane inštalácie! Pokiaľ máte radšej grafickú vizualizáciu navštívte našu stránku pre výber vhodnej solárnej zostavy

Všetky ceny sú FÉROVÉ komplet s DPH v typickej domácnosti

Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a ponúkaný systém sme schopní upraviť podľa jeho špecifických želaní. Budeme radi ak nás budete kontaktovať osobne, prípadne telefonicky, či mailom.