Prvá Solárna, s.r.o.
Lazovná 54
97401 Banská Bystrica

IČO - 46668608
DIČ - 2023513250
IČ DPH - SK2023513250

Sídlo a kancelária: Lazovná 54, 97401 Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Ing. František Beňo (CEO)
Mobil: +421 903 555 958
Email: info@prvasolarna.sk

 

Technické otázky / riešenia
Kontaktná osoba: Ing. Martin Beňo (CTO)
Mobil+421 911 395 446
E-mail: info@prvasolarna.sk

 

    

 

CHCETE BYŤ INFORMOVANÍ MEDZI PRVÝMI O NOVINKÁCH A PREBIEHAJÚCICH AKCIÁCH - PRIHLÁSTE SA DO NEWSLETTER

Prihlásiť  sa

Odhlásiť sa

 

 

Používanie tepelného čerpadla
základy ovládania tepelného čerpadla Panasonic

Ovládanie tepelného čerpadla Panasonic

Tepelné čerpadlá Panasonic sú charakteristické príjemným prostredím ovládača. Nižšie Vám prinášame základy aby bol zážitok z používania čo najpríjemnejší.

 

Zmena režimu 

Umožňuje prepínaniemedzi režimom kúreni alebo ohrevom vody, prípadne ich kombinácia. Režim chladenia označený vločkou je štandardne vypnutý a je potrebná jeho aktivácia v inštalatérskom menu servisným technikom.

 

Zoznámte sa s ovládačom

Diaľkový ovládač pre generáciu tepelných čerpadiel J a H je vyhotovený v plne grafickej verzii a podporuje dotykové ovládanie. Zoznámte sa so základmi ovládnia dotykového ovládača.

Možnosti aplikácie Smart Cloud

Služba Aquarea Smart Cloud umožňuje na diaľku ovládať Vaše tepelné čerpadlo. Zistite možnosti a dostupné funkcie, ktoré služba prináša. Pre spustenie je potrebné zakúpiť modul pre konektivitu CZ-TAW1.

 

Inštalácia adaptéra Smart Cloud

Pre fungovanie služieb Panasonic Smart Cloud je potrebný adaptér pre konektivitu. Všetky zariadenia generácie H a J je možné dovybaviť aj dodatočne. Postup vo videu nižšie - odporúčame inštaláciu certifikovaným technikom.

Nastavenie týždňového časovača

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea umožňuje nastaviť individuálne parametre pre každý deň v týždni, tým maximalizovať komfort a zároveň šetriť enrgiu. Možné je nastavenie teploty vykurovania a teplej úžitkovej vody zároveň.


 

Monitor energie tepelného čerpadla

Vaše tepelné čerpadlo Panasonic dokáže zaznamenávať spotrebu energie a množstvo dodaného tepla do domácnosti. Zariadenie automaticky zaznamenáva až 12 mesiacov dozadu spotrebu, produkciu a parameter COP.

 

 

Filter
Cena